Izolační panely

Izolační panely se vyrábí z kvalitního pozinko-lakovaného plechu a jádra z polystyrenové pěny nebo z minerální izolační vaty. Izolační panely se využívají hlavně pro opláštění budov, zateplení fasád, rekonstrukce budov a jsou ideálním materiálem pro zateplení všech typů objektů. Sendvičové izolační panely představují jedinečná řešení pro většinu moderních architektonických návrhů obchodních, nákupních, sportovních nebo průmyslových budov. Izolační panely oživí budovy díky moderní estetice a nejlepším technickým parametrům izolačních panelů, které zajistí bezpečnost, ochranu a dlouhou životnost těchto budov.panely-detail

Izolační panely a jejich výhody:

  • snížená hmotnost střešního a stěnového pláště
  • vynikající tepelně-izolační vlastnosti
  • dlouhodobá klimatická odolnost a životnost
  • hygienická a ekologická nezávadnost
  • různé tloušťky a délky panelu až do 14 m
  • jednoduchá manipulace
  • rychlá montáž s minimálními nároky na pracovní nástroje

Stěnové izolační panely

stenove-panelyStěnové izolační panely představují jedinečná řešení pro většinu moderních architektonických návrhů obchodních, nákupních, sportovních nebo průmyslových budov. Stěnové systémy oživí budovy díky moderní estetice a nejlepším technickým parametrům stěnových panelů, které zajistí bezpečnost, ochranu a dlouhou životnost těchto budov.

Stěnové izolační panely

 

 

 

Střešní izolační panely

stresni-panelyStřešní izolační panely jsou výborným řešením pro šikmé střechy, obchodní budovy, nákupní centra, kulturní instituce a průmyslová zařízení. Díky vynikajícím technickým parametrům a kompletní řadě technických řešení a prvků umožňují střešní systémy aktivní a kreativní přizpůsobení všem požadavkům kladeným na vlastnosti budov.

Střešní izolační panely

 
Realizace stěnové a střešní panely

Stěnové a střešní izolační panely

Nezávazná poptávka

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.