Ohnivzdorné panely

Ohnivzdorné panely jsou zvlášť vhodné pro stavební záměry, u nichž jsou kladeny vysoké požadavky na protipožární odolnost a zvukovou i tepelnou izolaci. Skládají se ze dvou profi lovaných, oboustranně pozinkovaných a nabarvených ocelových plechů a izolační výplně z nehořlavé lamelované minerální vlny třídy A1 (EN 13501 -1). Všechny tři vrstvy jsou slepeny do kompaktního sendvičového prvku.

Ohnivzdorné panely

Díky vysoké ohnivzdornosti, výborným tepelným a zvukovým izolacím i excelentním hygienickým vlastnostem mohou být panely použity i v tom nejnáročnějším prostředí, např. při výrobě potravin nebo ve farmaceutickém průmyslu.

Ohnivzdorné stěnové panely

Ohnivzdorné stěnové panely

 

Ohnivzdorné stěnové panely představují jedinečná řešení pro většinu moderních architektonických návrhů obchodních, nákupních, sportovních nebo průmyslových budov. Stěnové systémy oživí budovy díky moderní estetice a nejlepším technickým parametrům stěnových panelů, které zajistí bezpečnost, ochranu a dlouhou životnost těchto budov.

Ohnivzdorné stěnové panely

 

 

Ohnivzdorné střešní panely

Ohnivzdorné střešní panely

 

Ohnivzdorné střešní panely jsou výborným řešením pro šikmé střechy, obchodní budovy, nákupní centra, kulturní instituce a průmyslová zařízení. Díky vynikajícím technickým parametrům a kompletní řadě technických řešení a prvků umožňují střešní systémy aktivní a kreativní přizpůsobení všem požadavkům kladeným na vlastnosti budov.

Ohnivzdorné střešní panely

 
Realizace ohnivzdorné stěnové a střešní panely

Ohnivzdorné fasádní a střešní panely

Nezávazná poptávka

Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies.